سانترال سانترال .

سانترال

دوربين مداربسته

طراحي ظاهري
دوربين مداربسته باكس مدل DS-2CC1193P-A با تكنولوژي آنالوگ اين امكان را به كاربر ميدهد تا بتواند انواع لنزهاي ثابت يا متغيير را روي آن نصب كند و زاويه ديد دلخواه را براساس انتخاب لنز بدست آورد.

در قسمت پايين و بالاي اين محصول حفره اي پيچي قرار دارد كه امكان نصب پايه از هر دو طرف را به دوربين مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A مي دهد و بسته به نوع پايه كاربر مي تواند از زاويه چرخش مناسبي بهره ببرد. وزن تقريبي اين مدل 400 گرم است كه حتي پايه هاي پلاستيكي توان نگه داري آن را دارند. اين دوربين مداربسته در ابعاد 69x56x113.3 ميليمتر طراحي و توليد شده است.

 
كيفيت تصوير
DS-2CC1193P-A دوربين مداربسته باكس مدل كه از حسگر تصوير 1/3 اينچي Sony EXVIEW HAD CCD II بهره ميبرد ميتواند برروي سيگنال ويدئوييPAL  تصويري با ابعاد 976x582 و در سيگنال ويدئويي NTSC تصويري با ابعاد 494x976 را نمايش دهد. اين دوربين مداربسته درحالت عادي با وضوح تصوير 650TVL تصويري ايده آل از محيط ارائه ميدهد البته نكته پراهميت وضوح تصوير 700TVL در دوربين مداربسته مدل DS-2CC1193P-A در حالت ديددرشب است كه آنرا جزو بهترين مدلهاي  دوربين مداربسته باكس آنالوگ قرار داده است ضمنا سرعت شاتر مناسب، به بهتر ديده شدن جزييات كمك خواهد كرد.

در اين مدل زماني كه تصاوير دريافتي تار ميشود و كاهش كيفيت را شاهد هستيم، مي توانيم با فعال كردن تكنولوژي EIS تصوير بهينه را بدون تارشدن و يا افت كيفيت در اختيار داشته باشيم.

دوربين مداربسته مدل DS-2CC1193P-A هم مانند بسياري از مدلهاي دوربين مداربسته باكس مي تواند در نور بسيار كم تصوير مورد نظر كاربران را ارائه دهد. و حتي كاربر ميتواند تاريكي مطلق نيز روي اين دوربين مداربسته حساب كند و با خيال راحت پس از فعالسازي پروژكتور مادون قرمز تصاوير را با كيفيت بسيار خوبي ذخيره كند.

دوربين مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A هايكويژن درحالت عادي ميتواند در لوكس نور0.01 تصويري رنگي ارائه كند و درحالت سياه و سفيد نيز لوكس نور 0.001 كافيست تا تصوير مورد نظر را دريافت كند. درواقع با داشتن نور بسيار ضعيف در محيط تصوير موردنظر شما تامين خواهد شد.

شما مي توانيد تنظيمات تصوير را با استفاده از منو پشت دوربين مداربسته انجام دهيد، درادامه ي بررسي و نصب دوربين مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A تنظيمWDR،BLC ، HLC، ANTI-FILKER و WHITE BALANCE را حتما بررسي كنيد تا در شرايط مختلف بهترين تصوير در اختيارتان باشد.

عمليات هاي ممكن بر روي دوربين مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A بسيار خوب برنامه ريزي شده است و كاربر ميتواند DNR و روشنايي، وضوح تصوير ، بزرگنمايي ديجيتال، تشخيص حركت، ماسك تصوير و حالت آينه اي را با توجه به منو موجود تنظيم كند.


برچسب: سانترال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۷:۱۴ توسط:مهراني موضوع: نظرات (0)

كارت سانترال

تفاوت سانترال براي دستگاه سانترال كم ظرفيت و  پرظرفيت

در دستگاه هاي سانترال كم ظرفيت به طور پيش فرض يك ديزا به همراه يك كانال تعبيه شده است ولي در شركت هايي كه ترافيك تماس بالا بوده يك كارت ديزا در دستگاه سانترال نصب مي كنند و ترافيك تماس را افزايش مي دهند. در دستگاه سانترال كم ظرفيت بيشتر از دو كانال ديزا نمي توان قرار داد اما در دستگاه سانترال پرظرفيت به طور پيش فرض دو ديزا تعبيه شده است كه امكان افزايش ترافيك تماس تا 12 تماس در لحظه را دارا مي باشد.

 


برچسب: سانترال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۴۳ توسط:مهراني موضوع: نظرات (0)

دستگاه سانترال

دستگاه سانترال پاناسونيك سري KX-TDA 
در اين سري سانترال امكان مكالمه تلفني اينترنتي و كاربري آسان در يك دستگاه جمع شده اند.پاناسونيك با ادامه توسعه را حل هاي IP موفق به توليد سري KX-TDA و تلفن هاي جديد  IP گرديده و امكان استفاده از آن را در دفاتر فرعي و خانگي فراهم نموده است.

دستگاه هاي سانترال هايبريد يا چند منظوره با داشتن انعطاف پذيري بالا براي افزايش خطوط شهري و امكانات بلفعل و بلقوه ،بهترين گزينه براي مراكز بزرگ و متوسط ميباشد.اين دستگاه ها علاوه بر پوشش تمام امكانات و ويژگي هاي سانترال سري TE ،امكانات شاخص خود را دارند تا تمام نياز كاربران خود را برطرف كنند ،از جمله اين امكانات :

گوشي هاي مدريتي با طراحي و كارايي تحسين برانگيز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۵ توسط:مهراني موضوع: نظرات (0)

تلفن سانترال

چه نوع تلفن سانترال بخريم

امروزه ديگر از مراكز تلفن سانترال آنالوگ خبري نيست و تمامي مراكز از نوع ديجيتال و يا IP ميباشند . قبل از اقدام به خريد مركز تلفن سانترال شما ميبايست تعداد دقيق خطوط شهري و داخلي هاي خود را معين نماييد . مراكزسانترال پاناسونيك كه در حال حاضر پر فروشترين مراكز تلفن سانترال دركشور ما ميباشند داراي ظرفيتي از 8 شماره تا 1024 شماره ميباشند و بنابر تعداد داخليها و امكانات دسته بندي ميگردند .

مراكز سري  TEM و TESداراي ظرفيتي از 8 خط داخلي تا 24 خط داخلي و 3 تا 8 خط شهري ميباشند كه اگر ظرفيت خطوط شهري و داخلي شما بيش از اين تعداد ميباشد ناگزير ميبايست سراغ سري بعدي توليدات اي كمپاني يعني سري TDA و TDE برويد . اين مراكز ظرفيتي بين 8 تا 640خط شهري و 8 تا 1024 پورت داخلي را در اختيار شما قرار ميدهند .اين مراكز از نوع هيبرايد بوده و شما ميتوانيد در صورت نياز از امكانات IP نيز در اين مراكز بهرمند گرديد .


برچسب: سانترال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۲۴ توسط:مهراني موضوع: نظرات (0)

سانترال

كارايي سانترال

مثلا شركتي سه خط شهري دارد و شما بدون دستگاه سانترال بايد از دو روش استفاده كنيد :

يك اينكه به هر پرسنل يك خط مستقل بدهيد كه بزرگترين مشكل اين كار اين است كه اگر كسي به يكي از پرسنل شما زنگ بزند و با شخص ديگري كار داشته باشد يا بايد آن شخص نزد تلفن بيايد و يا اينكه شخص پاسخگو شماره پرسنل مورد نظر را اعلام كند تا فرد تماس گيرنده با خود او تماس بگيرد

دو اينكه براي هر پرسنل سه خط را وصل كنيد در اين حالت مشكل ارتباط حل مي شود اما اين امكان وجود ندارد كه شما همكارتان را از تماس مشتري مطلع كنيد يعني مثلا بايد همكار خود را با فرياد صدا كرده تا از اينكه شخصي با او كار دارد مطلع گردد و روي ميز هر پرسنل سه عدد گوشيتلفن سانترال مستقل بگذاريد

دستگاه سانترال اين گونه مشكل ها را به سادگي حل مي كند به اين صورت كه هر سه خط وارد دستگاه سانترال مي شود و شما مي توانيد از طريق يك گوشي هر سه خط را داشته باشيد بهمراه اينكه پرسنل شما داراي يك بستر ارتباطي به نام خط داخلي هستند كه حتي بدون نياز و استفاده از خط شهري امكان تماس و صحبت با يكديگر را براي آنان فراهم مي كند اين قابليت مي تواند بخش عمده اي از بي نظمي هاي شركت ها و رفت و آمد پرسنل را كم كند .

به طور كلي قابليت هاي سانترال عبارت اند از :

مديريت تمامي تماس­هاي ورودي و خروجي بدون نياز به اپراتور انساني

ارتباط آسان بين داخلي ها

محدود كردن استفاده از خطوط شهري

ايجاد تايمر براي گروه هاي مختلف جهت اسفاده از خطوط شهري

ارتباط آسان با سيستم هاي گويا

امكان ارتقاء و افزايش امكانات

كاهش هزينه ارتباطي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تير ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۳:۵۷ توسط:مهراني موضوع: نظرات (0)