سانترال سانترال .

سانترال

دوربین مداربسته

طراحی ظاهری
دوربین مداربسته باکس مدل DS-2CC1193P-A با تکنولوژی آنالوگ این امکان را به کاربر میدهد تا بتواند انواع لنزهای ثابت یا متغییر را روی آن نصب کند و زاویه دید دلخواه را براساس انتخاب لنز بدست آورد.

در قسمت پایین و بالای این محصول حفره ای پیچی قرار دارد که امکان نصب پایه از هر دو طرف را به دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A می دهد و بسته به نوع پایه کاربر می تواند از زاویه چرخش مناسبی بهره ببرد. وزن تقریبی این مدل 400 گرم است که حتی پایه های پلاستیکی توان نگه داری آن را دارند. این دوربین مداربسته در ابعاد 69x56x113.3 میلیمتر طراحی و تولید شده است.

 
کیفیت تصویر
DS-2CC1193P-A دوربین مداربسته باکس مدل که از حسگر تصویر 1/3 اینچی Sony EXVIEW HAD CCD II بهره میبرد میتواند برروی سیگنال ویدئوییPAL  تصویری با ابعاد 976x582 و در سیگنال ویدئویی NTSC تصویری با ابعاد 494x976 را نمایش دهد. این دوربین مداربسته درحالت عادی با وضوح تصویر 650TVL تصویری ایده آل از محیط ارائه میدهد البته نکته پراهمیت وضوح تصویر 700TVL در دوربین مداربسته مدل DS-2CC1193P-A در حالت دیددرشب است که آنرا جزو بهترین مدلهای  دوربین مداربسته باکس آنالوگ قرار داده است ضمنا سرعت شاتر مناسب، به بهتر دیده شدن جزییات کمک خواهد کرد.

در این مدل زمانی که تصاویر دریافتی تار میشود و کاهش کیفیت را شاهد هستیم، می توانیم با فعال کردن تکنولوژی EIS تصویر بهینه را بدون تارشدن و یا افت کیفیت در اختیار داشته باشیم.

دوربین مداربسته مدل DS-2CC1193P-A هم مانند بسیاری از مدلهای دوربین مداربسته باکس می تواند در نور بسیار کم تصویر مورد نظر کاربران را ارائه دهد. و حتی کاربر میتواند تاریکی مطلق نیز روی این دوربین مداربسته حساب کند و با خیال راحت پس از فعالسازی پروژکتور مادون قرمز تصاویر را با کیفیت بسیار خوبی ذخیره کند.

دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A هایکویژن درحالت عادی میتواند در لوکس نور0.01 تصویری رنگی ارائه کند و درحالت سیاه و سفید نیز لوکس نور 0.001 کافیست تا تصویر مورد نظر را دریافت کند. درواقع با داشتن نور بسیار ضعیف در محیط تصویر موردنظر شما تامین خواهد شد.

شما می توانید تنظیمات تصویر را با استفاده از منو پشت دوربین مداربسته انجام دهید، درادامه ی بررسی و نصب دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A تنظیمWDR،BLC ، HLC، ANTI-FILKER و WHITE BALANCE را حتما بررسی کنید تا در شرایط مختلف بهترین تصویر در اختیارتان باشد.

عملیات های ممکن بر روی دوربین مداربسته آنالوگ مدل DS-2CC1193P-A بسیار خوب برنامه ریزی شده است و کاربر میتواند DNR و روشنایی، وضوح تصویر ، بزرگنمایی دیجیتال، تشخیص حرکت، ماسک تصویر و حالت آینه ای را با توجه به منو موجود تنظیم کند.


برچسب: سانترال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۷:۱۴ توسط:مهرانی موضوع: نظرات (0)

کارت سانترال

تفاوت سانترال برای دستگاه سانترال کم ظرفیت و  پرظرفیت

در دستگاه های سانترال کم ظرفیت به طور پیش فرض یک دیزا به همراه یک کانال تعبیه شده است ولی در شرکت هایی که ترافیک تماس بالا بوده یک کارت دیزا در دستگاه سانترال نصب می کنند و ترافیک تماس را افزایش می دهند. در دستگاه سانترال کم ظرفیت بیشتر از دو کانال دیزا نمی توان قرار داد اما در دستگاه سانترال پرظرفیت به طور پیش فرض دو دیزا تعبیه شده است که امکان افزایش ترافیک تماس تا 12 تماس در لحظه را دارا می باشد.

 


برچسب: سانترال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۵:۴۳ توسط:مهرانی موضوع: نظرات (0)

دستگاه سانترال

دستگاه سانترال پاناسونیک سری KX-TDA 
در این سری سانترال امکان مکالمه تلفنی اینترنتی و کاربری آسان در یک دستگاه جمع شده اند.پاناسونیک با ادامه توسعه را حل های IP موفق به تولید سری KX-TDA و تلفن های جدید  IP گردیده و امکان استفاده از آن را در دفاتر فرعی و خانگی فراهم نموده است.

دستگاه های سانترال هایبرید یا چند منظوره با داشتن انعطاف پذیری بالا برای افزایش خطوط شهری و امکانات بلفعل و بلقوه ،بهترین گزینه برای مراکز بزرگ و متوسط میباشد.این دستگاه ها علاوه بر پوشش تمام امکانات و ویژگی های سانترال سری TE ،امکانات شاخص خود را دارند تا تمام نیاز کاربران خود را برطرف کنند ،از جمله این امکانات :

گوشی های مدریتی با طراحی و کارایی تحسین برانگیز


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۴۵ توسط:مهرانی موضوع: نظرات (0)

تلفن سانترال

چه نوع تلفن سانترال بخریم

امروزه دیگر از مراکز تلفن سانترال آنالوگ خبری نیست و تمامی مراکز از نوع دیجیتال و یا IP میباشند . قبل از اقدام به خرید مرکز تلفن سانترال شما میبایست تعداد دقیق خطوط شهری و داخلی های خود را معین نمایید . مراکزسانترال پاناسونیک که در حال حاضر پر فروشترین مراکز تلفن سانترال درکشور ما میباشند دارای ظرفیتی از 8 شماره تا 1024 شماره میباشند و بنابر تعداد داخلیها و امکانات دسته بندی میگردند .

مراکز سری  TEM و TESدارای ظرفیتی از 8 خط داخلی تا 24 خط داخلی و 3 تا 8 خط شهری میباشند که اگر ظرفیت خطوط شهری و داخلی شما بیش از این تعداد میباشد ناگزیر میبایست سراغ سری بعدی تولیدات ای کمپانی یعنی سری TDA و TDE بروید . این مراکز ظرفیتی بین 8 تا 640خط شهری و 8 تا 1024 پورت داخلی را در اختیار شما قرار میدهند .این مراکز از نوع هیبراید بوده و شما میتوانید در صورت نیاز از امکانات IP نیز در این مراکز بهرمند گردید .


برچسب: سانترال،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۴:۲۴ توسط:مهرانی موضوع: نظرات (0)

سانترال

کارایی سانترال

مثلا شرکتی سه خط شهری دارد و شما بدون دستگاه سانترال باید از دو روش استفاده کنید :

یک اینکه به هر پرسنل یک خط مستقل بدهید که بزرگترین مشکل این کار این است که اگر کسی به یکی از پرسنل شما زنگ بزند و با شخص دیگری کار داشته باشد یا باید آن شخص نزد تلفن بیاید و یا اینکه شخص پاسخگو شماره پرسنل مورد نظر را اعلام کند تا فرد تماس گیرنده با خود او تماس بگیرد

دو اینکه برای هر پرسنل سه خط را وصل کنید در این حالت مشکل ارتباط حل می شود اما این امکان وجود ندارد که شما همکارتان را از تماس مشتری مطلع کنید یعنی مثلا باید همکار خود را با فریاد صدا کرده تا از اینکه شخصی با او کار دارد مطلع گردد و روی میز هر پرسنل سه عدد گوشیتلفن سانترال مستقل بگذارید

دستگاه سانترال این گونه مشکل ها را به سادگی حل می کند به این صورت که هر سه خط وارد دستگاه سانترال می شود و شما می توانید از طریق یک گوشی هر سه خط را داشته باشید بهمراه اینکه پرسنل شما دارای یک بستر ارتباطی به نام خط داخلی هستند که حتی بدون نیاز و استفاده از خط شهری امکان تماس و صحبت با یکدیگر را برای آنان فراهم می کند این قابلیت می تواند بخش عمده ای از بی نظمی های شرکت ها و رفت و آمد پرسنل را کم کند .

به طور کلی قابلیت های سانترال عبارت اند از :

مدیریت تمامی تماس­های ورودی و خروجی بدون نیاز به اپراتور انسانی

ارتباط آسان بین داخلی ها

محدود کردن استفاده از خطوط شهری

ایجاد تایمر برای گروه های مختلف جهت اسفاده از خطوط شهری

ارتباط آسان با سیستم های گویا

امکان ارتقاء و افزایش امکانات

کاهش هزینه ارتباطی


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۳:۵۷ توسط:مهرانی موضوع: نظرات (0)